شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷    -    ۰۳:۰۳    |    بازدید : ۸۵۶    |    نظرات : ۰ نظر
امداد رسانی به 1500خودروی غیر ایران خودرویی
اولویت امداد خودرو ایران رفع اشکال در محل است
امداد رسانی به 1500خودروی غیر ایران خودرویی
مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو از ارائه خدمات امداد خودرو ایران به 1500خودروی غیرایران خودرویی در شهرها و جاده های کشور خبر داد.به گزارش ایکوپرس، مهندس سیدرضا حسینی گفت: در ارائه خدمات امداد خودرو ایران، اولویت و تاکید ما بر رفع اشکال خودرو در محل هست تا هموطنان و مسافران نوروزی بتوانند به سفر خود ادامه دهند، در همین راستا بیش از 80درصد امدادهای ارائه شده در محل بوده و تنها 20درصد شامل حمل به نمایندگی یا تعمیرگاه موردنظر مشتری شده است.

وی افزود: با توجه به تبلیغات و اطلاع رسانی صورت گرفته پیرامون استفاده از امدادخودروهای مجاز، میزان استفاده هموطنان از خدمات امداد خودرو ایران افزایش پیدا کرده و ارائه خدمت به 1500 خودرو غیر ایران خودرویی نیز از این مساله ناشی شده است.

گفتنی است، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، ایساکو، با همکاری شرکت امداد خودرو ایران طرح خدمت رسانی نوروز97 را تحت عنوان «جشنواره خدمات نوروزی سال97» از 26 اسفند آغاز کرده و تا روز 14فروردین ماه در سراسر کشور اجرا خواهد کرد. هموطنان در صورت نیاز به خدمات خودروئی می توانند با شماره تلفن 096440 تماس گرفته یا از طریق اپلیکیشن ایساکو، از این خدمات بهره مند شوند.
منبع : ایکوپرس


تعداد نظرات :  ۰
  لطفا نظر خود را درباره این مطلب بفرمائید :

نام :
 الزامی نیست
متن نظر شما :