چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶    -    ۰۴:۱۴    |    بازدید : ۵۵۲    |    نظرات : ۰ نظر
افزایش 25درصدی امدادرسانی ایران خودرو در شرایط جوی اخیر
خدمات پس از فروش ایران خودرو در برف و کولاک ادامه داشت
افزایش 25درصدی امدادرسانی ایران خودرو در شرایط جوی اخیر
ارائه خدمات پس از فروش ایران خودرو در هفته جاری و همزمان با شرایط خاص جوی نیز ادامه داشت و با وجود مشکلات تردد درسطح جاده ها و خیابان های مناطق برفگیر افزایش 25درصدی را نسبت به هفته قبل از آن شاهد بود.

به نقل از ارتباطات امداد خودرو ایران، حجم بارش برف در روزهای نخستین هفته دوم بهمن ماه به اندازه ای بود که هموطنان زیادی در برف جاده ها و خیابان ها گرفتار شدند و همین امر تماس های ورودی به مرکز تماس ایران خودرو را افزایش داد. در 24ساعت نخست بارش برف، 17هزار تماس با شماره 096440 برقرار شد و این روند تا روزهای پایانی هفته نیز ادامه پیدا کرد.

مدیر عملیات و مناطق امداد خودرو ایران در گفت وگو با ایکوپرس، از افزایش عملیات امدادرسانی همزمان با افزایش تماس ها خبر داد و گفت: از شنبه تا سه شنبه دومین هفته بهمن ماه نزدیک به 9هزار عملیات امداد رسانی توسط اکیپ های عملیاتی امداد خودرو ایران در سطح کشور صورت گرفت که در مقایسه با همین مدت زمان در هفته پیش از آن بیش از 25درصد رشد داشته است.

رسول رمضانی گفت: نکته ای مهم در امدادرسانی های اخیر این است که بخش زیادی از اقدامات، مربوط به عملیات نجات از برف بود و امدادرسانی به دلیل نقص فنی خودروها افزایشی نداشت. به عبارت دیگر میزان افزایش عملیات امدادی، به دلیل اضافه شدن درخواست امداد و نجات بود.

رمضانی افزود: تغییر دیگری که در اقدامات امدادی ناوگان خدمات پس از فروش صورت گرفت تمرکز درخواست های امدادی بر شهر تهران و حومه بود که این امر با روال رایج و همیشگی رابطه معکوس داشت.

وی اظهار کرد: از شنبه تا سه شنبه هفته دوم بهمن ماه 8هزار و 870 عملیات امدادی توسط ناوگان امداد خودرو ایران انجام شد که در مقایسه با 7هزار و 70 عملیات انجام شده در مدت مشابه هفته نخست بهمن، افزایش 25درصدی را نشان می دهد.

مدیر عملیات و مناطق امداد خودرو ایران ادامه داد: از 8هزار و 870 عملیات امدادی صورت گرفته، 4100 عملیات در شهر تهران و 1400 عملیات در حومه پایتخت صورت گرفت که در مجموع 5500 عملیات را شامل می شود.

به گفته رمضانی، از شنبه تا سه شنبه دومین هفته بهمن ماه بیش از 72هزار تماس با شماره 096440 برقرار شد که از این تعداد 39هزار تماس امدادی بوده و در مقایسه با 20هزار تماس امدادی در مدت مشابه هفته قبل از آن، 89درصد رشد داشته است.

رمضانی به دشواری های ارائه خدمات پس از فروش در شرایط خاص جوی نیز اشاره کرد و افزود: سرمای بی سابقه هوا به ویژه در ساعات شب، بارش سنگین برف، انسداد راه ها و مسیرهای داخل و خارج از شهرها از جمله مشکلات اصلی در انجام عملیات امدادی بود که در پاره ای مواقع به آسیب دیدگی امدادگران و تجهیزات آنان نیز منجر شد.

وی گفت: امداد خودرو ایران تمام توان عملیاتی خود را برای ارائه خدمت به هموطنان عزیز به کار گرفت و حتی بخشی از ناوگان خود از استان هایی مانند اصفهان و یزد که شرایط ویژه جوی نداشتند را برای امدادرسانی به تهران و حومه فراخواند.

رمضانی در پایان گفت: بسیج ناوگان خدمات پس از فروش ایران خودرو تا بازگشت روال ترددهای شهری و بین شهری به حالت عادی ادامه خواهد داشت و پس از آن نیز این آمادگی ویژه برای ارائه خدمات نوروزی حفظ خواهد شد.

منبع : ایکوپرس


تعداد نظرات :  ۰
  لطفا نظر خود را درباره این مطلب بفرمائید :

نام :
 الزامی نیست
متن نظر شما :