چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶    -    ۰۵:۱۸    |    بازدید : ۶۲۴    |    نظرات : ۰ نظر
امداد خودرو ایران میزبان قهرمانان المپیکی شد
در حاشیه بازدید از دفتر منطقه ساری
امداد خودرو ایران میزبان قهرمانان المپیکی شد
در راستای آموزش های مهارتی تیم مدیریتی امداد خودرو ایران، سفر ۲ روزه ای به همت واحد سرمایه انسانی و اداره آموزش برای کلیه مدیران و روسای امداد خودرو ایران ترتیب داده شد.

چهارشنبه ۲۶ ام مهرماه ۱۳۹۶، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و روسای امداد خودرو ایران راهی سفری آموزشی با عنوان " مهارت های تصمیم گیری " شدند. این دوره در هتل سالار دره ساری و در ۸ ساعت به صورت کارگاهی و تئوری برگزارشد. 

دکتر فرحزادی مدرس این دوره، در ابتدا مروری داشت بر مفاهیم و پایه های تصمیم گیری و سپس ابعاد گسترده تصمیم گیری را تشریح کرده و به مباحثی همچون هیوریستک ها و شهود در تصمیم گیری پرداخت . 


گفتنی است این سفر تنها یک سفر آموزشی برای مدیران و روسا نبود بلکه در کنار آن از پایگاه های ثابت امدادی ایران خودرو در فیروزکوه و هراز نیز بازدید شده و از دغدغه و مشکلات این پایگاه ها که شبانه روزی در خدمت هموطنان عزیز می باشند، مطلع گردیدند. 

شب دوم و پس از کلاس آموزشی، در محل سالن همایش هتل سالار دره، مراسم نکوداشت کشتی گیران و قهرمان ملی پوش کشورمان از جمله رضا و حسن یزدانی، کمیل قاسمی، عزت الله اکبری و حاج آقا اسماعیل پور در جمع صمیمی مدیران امداد خودروایران برگزار شد. در این نشست، مهندسی صالحی مدیر عامل امداد خودرو ایران با اشاره به اهمیت ورزش در امداد خودرو ایران و گروه صنعتی ایران خودرو، ورزش را رکن جدایی ناپذیر سلامت جسمی و روحی کارکنان بیان و بر جدیت این شرکت بر گسترش این گونه برنامه ها تاکید کرد. وی اظهار داشت: کشتی در ایران به عنوان یک ورزش کهن و ریشه دار محسوب می شود و باید برای اعتلای آن و تجلیل از قهرمان این رشته کوتاهی نکنیم. صالحی در ادامه گفت: باید همه نهاد ها و سازمان ها تلاش کنند تا گرایش مردم روز به روز برای حضور در سالن ها و تماشای مسابقات کشتی، همچون رشته های دیگر بیشتر و پرشور تر شود. در ادامه مهندس نرج آبادیان رئیس هیات مدیره و مهندس گنجی نایب رئیس هیات مدیره امداد خودرو ایران به اهمیت ورزش و روحیه ورزشکاری در تمامی زندگی کاری و شخصی پرداختند. در ادامه رضا گنجی بر اهم فعالیت های انجام شده در راستای گسترش ورزش قهرمانی- پهلوانی در جویبار اشاره کرد و گفت : اکنون جویبار پایتخت کشتی جهان به شمار می آید. وی ادامه داد با وجود کمبود امکانات در این شهر کوچک، جوانان غیور و دلاور جویباری از هیچ کوششی در جهت بالا نگه داشتن پرچم سه رنگ کشورمان در اقصی نقاط جهان دریغ نکرده اند. چنانچه این جوانان حمایت شوند، قطعا آوازه آنها بیش از پیش به گوش جهانیان خواهد رسید. در آخرین روز حضور در استان مازندران و با اتمام دوره های آموزشی مدیران ، امداد خودرو ایران میزبان یکی دیگر از قهرمانان کشورمان به نام جاسم دلاوری در رشته بوکس بودند که از وی نیز تجلیل به عمل آمد. 


منبع : امداد خودرو ایران


تعداد نظرات :  ۰
  لطفا نظر خود را درباره این مطلب بفرمائید :

نام :
 الزامی نیست
متن نظر شما :