با ما تماس بگیرید

 

نشاني و تلفن‌هاي شركت:

 

آدرس دفتر مركزي شركت امداد خودرو ايران به شرح زير مي‌باشد:

تهران ـ خيابان شيخ بهايي شمالي ـ بالاتر از ميدان شيخ بهايي -شماره 28 ـ صندوق پستي 1651-19395

 

شماره تلفن‌ واحدهاي مختلف شركت امدادخودرو ايران مطابق جدول زير مي‌باشد:

 

رديف

نام واحد

شماره تماس

1

مركزتماس

096440

2

بازرسي و رسيدگي به شكايات

096440

3

بازاريابي و فروش

2 88608031 021

4

روابط عمومي

82272230 021

5

مركز تلفن

88611500-021

6

مركز تخصيص وقت از نمايندگي

096440

7

مركز ارتباط مشتري ايران خودرو

096440

8

فراخوان

82278227 021

9

نمايندگي ها وعامليت ها

096440


 


 





شماره تلفن دفاتر منطقه اي امدادخودرو ايران:


096440   تلفن سراسری مرکز تماس امداد خودرو ایران می باشد که در نقاط مختلف کشور ، مرکز تماس آن منطقه پاسخگو خواهد بود.

 

رديف

نام دفتر

آدرس دفتر

تلفن مركز تماس

آدرس پست الكترونيكي


1

اصفهان

خيابان ارتش نرسيده به فلكه ارتش- كوچه آرش- پلاك 3

6700001 0311

Isfahan@emdadkhodro.com


2

اهواز

اتوبان گلستان- كوي سعدي- خيابان كارون- پلاك 6

3722170 0611

Ahwaz@emdadkhodro.com


3

تبريز

منظریه- پشت آتش نشانی- خیابان ششم منظریه- بیست متری پنجم- جنب مدرسه شهید سقایی

92 2868090 0411

Tabriz@emdadkhodro.com


4

رشت

بلوار امام خمینی- خيابان شهید محمدنژاد- پلاک18

7 3239486 6665554 0131

Rasht@emdadkhodro.com


5

ساري

كيلومتر 7 جاده نكا- نرسيده به هتل بادله- معاونت خدمات پس از فروش

1 3723040 0151

Sari@emdadkhodro.com


6

شيراز

بلوار مدرس- 60 متری رازی- پلاک 304

7257000   0711

Shiraz@emdadkhodro.com


7

كرمان

خيابان شفا- كوچه 10- پلاك 50

034 32125080

Kerman@emdadkhodro.com


8

مشهد

بلوار وکیل آباد - بین وکیل آباد 18 و 20 - پلاک 417 و 418 طبقه سوم

8025 0511

Mashad@emdadkhodro.com


9

همدان

شهرک مدرس- خیابان ابوطالب- اول کوچه رضوان- پلاک 21

3 8292601 0811

Hamedan@emdadkhodro.com




















 








آدرس پست الكترونيكي واحد هاي شركت:


پست الكترونيكي شركت                                            info@emdadkhodro.com

پست الكترونيكي واحد بازاريابي و فروش                       sales@emdadkhodro.com

پست الكترونیکی واحد بازرسي و رسيدگي به شكايات       crm@emdadkhodro.com